EnglishFrenchGermanTurkish
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Aşık Etme Duası

Medyum Farabi

Aşık Etme Duası: Dualar da büyüler de binlerce türe, çeşide sahip durumdadır. Günümüze kadar pek çok dua ve büyü türü gelmiştir. Her biri de oldukça kuvvetli etki ve belirtilere sahip haldedir. Günümüzde en çok yapılan dua ve büyü türleri arasında aşk ile ilgili olanlar yer alır. Pek çok insan aşk ve gönül hayatını iyi hale getirmek, amaçlarına ulaşabilmek amacı ile dua ya da büyü yöntemlerini tercih eder.
Fakat büyü ve dualar arasında da farklılıklar bulunur. İnsanlar büyülerden genel olarak çekinirler. Çünkü büyüler için cinlerin, yani doğaüstü olan varlıkların kullanılması gerekir. Bunlar da insanlara tehlike arz ederler. Dolayısıyla büyü yönteminden çoğu insan kaçınır. Bu insanlar çareyi dualarda görürler. Günümüzde çok fazla insan dua yapmaktadır. Hatta neredeyse her birimiz dua etmeyi tercih ediyoruz. Dualar hiçbir şekilde tehlike arz etmezler çünkü sadece Allahtan yardım istenir. Aşk duası konusunda da bu böyledir.

Aşık Etme Duası Nedir, Ne Anlama Gelir?
Aşık etme duasının ne anlama geliyor olduğunu şu şekilde size açıklayalım: Bu dua adından da bilineceği üzere aşık etmek amacı ile yapılan bir dua türüdür. Aşık etme duasıyla birlikte kişinin aşık olduğu kişi çok kısa bir süre içerisinde kendisine aşık olmaktadır.Tabi bu sürenin kısa olması için dua esnasında dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır ve bu şeyleri yazının ilerleyen bölümlerinde göstereceğiz. Aşık etme duası gerçekten de çok güçlü olan bir dua türüdür ve pek çok insan bu duayı yapmaktadır. Aşık olunan kişiye kavuşmak için yapılan en önemli dua türü budur. Bu dua hakkında size bu bilgileri verebiliriz. Şimdi de başka bir konuya, bu duanın nasıl yapılıyor olduğu konusuna bakalım.
Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?
Bu duanın nasıl yapıldığı konusunda bilmeniz gereken ilk şey çok kolay yapılan bir dua olduğudur. Büyüler için bazı önemli eğitimlerin, yeteneklerin olması gerekir. Ama dualarda böyle değildir. İnançlı olan bir insan sadece duayı doğru bir şekilde okuyarak duayı yapabilir. Duanın ne olduğunu size burada veremeyiz çünkü bu bilgiye sadece güvenilir din insanları ve hocalar sahiptir.Bu yüzden hangi duayı etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyor iseniz en kısa zamanda bir uzman kişi ile görüşmeniz şarttır. İnternette bu dua hakkında pek çok tarif verilmektedir fakat bu tariflere güvenmemeniz gerekir. Buna çok dikkat etmelisiniz. 
Kolay Aşık Etme Duası ve nasıl yapılacağı konusunda size önerebileceğimiz en iyi şey budur.Aşık Etme Duasını Kimler Yapar?Aşık etme duasını her bir hoca ya da medyum ya da din insanı yapabilmektedir. Onlar dua hakkındaki en iyi bilgilere sahip haldedirler ve aynı zamanda çok ama çok güçlü bir imana da sahiptirler. Dua için en önemli olan şey budur. Önemi olan şey inançtır. Tabii ki sıradan olan insanlar da duayı yapabilir. Yani belli yetenekleri, ilmi bilgileri, eğitimi olmayan insanlar da yapabilir. Fakat bu insanların mutlaka imanlı olan insanlar olması gerekir. Yoksa dua kesinlikle tutmaz. 

Aşık etme duası kısacası her bir inançlı insan tarafından yapılabilir.Duanın Etkileri Ne Zaman Görülür?Aşık etme duasının etkilerinin ne zaman görüleceği duayı yapan kişiye ve doğru şekilde yapıp yapmadığına bağlı haldedir. Eğer kişi tam bir inanca, yüksek bir imana sahip ise dua en kısa zaman içinde kabul olacaktır. Yani, 10 – 15 gün içinde mutlaka gerçekleşir. Ama kişi inançsız ise dua kesinlikle kabul olmaz. Ayrıca dua yapılır iken gereken şartlar yerine getirilmelidir. Kişi eksiksiz bir biçimde duayı yapmalıdır. Tamamen doğru şekilde olmalıdır.